«Де Бог говорить у тиші серця: досвід навчання в школі “Єлеазар”»

У монастирі святого Йосифа отців Василіан у Брюховичах триває Школа Духовного Проводу «Єлеазар». Нещодавно відбувся вже другий модуль цієї унікальної програми, яка поєднує духовне навчання, психологічну підтримку та практику уважного слухання.

«Я чула про цю школу вже три роки, але наважилася прийти тільки тепер, — ділиться учасниця школи Наталія Кучминда. — Для мене це новий досвід у вибудовуванні стосунків з іншими людьми, пізнанні себе і розпізнанні волі Божої щодо себе і в стосунках із ближніми. Це справжнє зростання у вірі».

Учасники школи проходять лекційні та практичні заняття, під час яких вчаться спілкуватися в християнському дусі, відкривати серце до ближнього та розуміти глибші потреби людини.

Особливу подяку учасники висловлюють своїм наставникам —
о. Франциску Шиделку, о. Володимиру Маланюку, о. Михайлу Станчишину та с. Марті Воловець — за духовний супровід і підтримку під час навчання.
Також слова вдячності с. Аниcії Соколовій і п. Орисі — за змістовні лекції про духовно-психологічний супровід ветеранів та вікову психологію.

«Особлива вдячність отцю Франциску, який протягом двох модулів викладав нам духовний провід і порадництво, християнську духовність. Його слова залишаються у серці як дороговказ», — зазначає Наталія.

Навчання у школі проходить у атмосфері свободи, довіри, відкритості й щирості, що допомагає кожному учаснику зростати у вірі та наближатися до повноти життя в Ісусі Христі.

«Нехай Господь благословить усіх, хто присутній на цій школі, і відкриє кожного на дію Святого Духа в серці», — підсумовує пані Наталія.

З вдячністю та натхненням учасники чекають на третій модуль школи «Єлеазар», аби продовжити шлях духовного пізнання і служіння.

Пресслужба ШДП “Єлеазар”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *