В перші квітневі вихідні у Брюховичах група мирян ШДП «Єлеазар» пройшла тему «Служіння».
На цьому модулі наші учні прослухали такі науки як «Псевдомістицизм» (о.Франциск Шиделко, ЧСВВ), «Психологічне розрізнення» (о. Андрій Сивак, ТІ).
На завершення модулю мали лекцію з живим тренінгом від пані Наталі Тітійової «Ненасильницьке спілкування». Важливо знати свої емоції, відчуття та потреби .
На практичних заняттях в малих групах опановували навики контемплятивного слухання. Адже , слухання людини – це мистецтво від Бога, слухати людину серцем.
Пресслужба ШДП “Єлеазар”


