Розпочався другий семестр Школи духовного проводу «Єлеазар»

«Інструменти розвитку особистості» – саме під таким гаслом у днях 5-9 лютого 2024 року у ВІБФС ім. В. Рутського Отців Василіян у Брюховичах проходив черговий модуль для учасників Школи духовного проводу «Єлеазар».

У рамках модуля відбулися цікаві теоретичні лекції з наступних предметів – «Психологія спілкування» (с. Анастасія Стульківська, ЧСВВ), «Конфліктологія» (с. Марія Кінас, МНІ), «Контемплятивне слухання» (о. Михайло Станчишин, ТІ), «Аскетика» (о. Франциск Шиделко, ЧСВВ), а також практичні заняття, під час яких учасники мали нагоду використовувати отримані теоретичні знання на практиці.

Учасники Школи поділилися тим, що їх найбільше торкнуло.

С. Марія Кузь, ЗСПР: «Дякую Богові і всім, хто спричинився до того, що можу бути учасницею школи «Єлеазар». Почуваю себе частиною цієї школи, в мене вкладають знання і досвід люди, які вже пройшли духовний певний шлях і збагнули, чому потрібна така ШДП для розвитку нашої Церкви і Божого люду, особливо тепер, у час війни.

Це навчання і практика справді дуже цінні для мене. Хочу якнайпродуктивніше використати цей час як для свого духовного зросту, так і для тих, хто є і буде на моїй монашій дорозі, щоб супроводжувати і вести їх до зустрічі з Ісусом.

Великою цінністю для мене є кожен учасник нашої групи, яка є різноманітною і чудовою, це також є гарною нагодою почутися в такій спільноті і почути інших.»

С. Северіяна Йовжій, ЧСВВ: «Я дякую Богові, що у нашій Церкві є започатковано Школу Духовного Проводу «Єлеазар», і що я маю змогу в ній проходити вишкіл. Духовний супровід є вкрай важливий і потрібний у Церкві. І великим плюсом є те, що у школі можуть брати участь не лише духовенство і монашество, але і миряни. Бо ця школа дає можливість як теоретично, так і практично поглиблювати навчатися та практикувати духовний супровід. Особисто для мене кожен етап навчання є, немовби, реколекції. На школі я користаю з добрих порад, прикладів різних викладачів, які нас навчають, а також через свідчення учасників школи я досвідчую, як, завдяки духовному супроводу, Господь провадить кожну людину і спасає її. Адже метою духовного супроводу є контемплятивно слухати Бога, слухати себе, і слухати іншу особу. І завдяки тому поглиблювати свої особисті відносини з Богом, та скеровувати іншу особу до Бога.

І саме зараз, при важких обставинах війни у нашій країні, є ще більша потреба у духовному супроводі кожного… І маючи вишкіл та досвід навчання в школі, я можу ще більше послужити Божому людові і в такий спосіб».

Пресслужба ШДП “Єлеазар”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *