2-4 лютого 2024р. миряни розпочали другий семестр навчання у Школі духовного проводу «Єлеазар». Четвертий модуль проходив під темою «Пізнання Бога, людини, світ духів».
Учні прослухали теоретичні лекції з предметів «Конфліктологія» (п. Орися Пазиняк), «Контемплятивне слухання» (о.Михайло Станчишин, ТІ) та «Психологія спілкування» ( с. Анастасія Стульківська, ЧСВВ). Також застосували знання з прослуханих лекцій на практичних заняттях.


Миряни надзвичайно вражені знаннями, які отримують на школі і залишили свої відгуки.
Руслана Серафим:
«В Духовній Школі ми можемо і вчимося бачити свої можливості, які кличуть нас бачити усе яскраво та чітко “духовний зір”!
Марія Кульчицька:
«Новою сторінкою мого життя є Школа духовного проводу “Єлеазар”. Особливе місце, де знання отримує не лише розум, але й серце! Де першим наставником є сам Господь! А Школа, наче біблійний герой Єлеазар, веде учня до зустрічі з Ним, відкриваючи нові горизонти.
Це благословенний час, де Ти можеш споглядати і бути учасником того, як Творець в любові доторкається до людської душі. Це, справді, Таїнство, яке неможливо осягнути людським розумом. Школа, що плекає провідників для людської душі! Душі, яка шукає і прагне Бога!
Щирі слова вдячності о. Франциску – директору Школи, о. Mykhailo Stanchyshyn SJ – співзасновнику Школи та всім учасникам!»
Галина Ілик:
«Дуже цінною для мене є практика, як у групах, так і на місці провідника та учня. Як ми жартуємо на перерві : два чарівні стільця. Це те, що не прочитаєш теоретично у лекції, а лише проживши цей досвід на практиці, зможеш передавати та служити іншим. З нетерпінням чекаю вже наступного модулю навчання».
Пресслужба ШДП “Єлеазар”
